29.01.2019 21:33

Tuż przed świętami zajęliśmy się dekorowaniem pierniczków. Była to baaaaardzo słodka lekcja.
    • WIZYTA W TEATRZE

29.01.2019 21:17
      W grudniu byliśmy w teatrze w Gliwicach na przedstawieniu "Królowa Śniegu". Było super, wszystkim podobało się. Po powrocie do szkoły wykonaliśmy prace plastyczne nawiązujące do oglądanego przedstawienia. Pani powiedziała, że są one rewelacyjne i zawiesiła je na gazetce na korytarzu.

29.01.2019 21:02

6 grudnia było wesoło  w naszej szkole. Wszędzie można było spotkać małe Mikołaje. To były dzieci ubrane w czerwone stroje, które wesoło bawiły się na przerwach i oczekiwały wizyty "prawdziwego Mikołaja” z workiem słodyczy. My też na Niego czekaliśmy, choć każdy z nas się trochę bał. Jednak nie było tak źll - dostaliśmy duże paczki.

• BARBÓRKA

29.01.2019 20:50
      4 grudnia z okazji Barbórki  gościliśmy  w naszej klasie górnika w stroju galowym, który ciekawie opowiadał o dawnych czasach, tradycjach i zwyczajach na Śląsku. Wysłuchaliśmy również legend śląskich oraz razem z gościem śpiewaliśmy śląskie piosenki

29.01.2019 20:42
      „Czy to jutro, czy to dziś - każdemu potrzebny jest miś”
      W tym dniu misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuściły zacisze pokoi i przybyły wraz z nami do szkoły. Aby dzień był jeszcze bardziej interesujący zamieniliśmy  szkolne mundurki na wygodne piżamy oraz kapcie. Na korytarzach zrobiło się kolorowo, „piżamowo” i „misiowo”. Pluszowe maskotki towarzyszyły nam w czasie przerwy oraz na lekcjach.