• Nasze działania - świętujemy, bawimy się i uczymy.

• TRADYCYJNY BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

Bal przebierańców kl. I - III

Od zawsze na koniec karnawału w naszej szkole odbywa się tradycyjny bal przebierańców, dzieci mogą przyjść przebrane w dowolny strój, nauczycielki zapewniają im świetną zabawę, a rodzice poczęstunek.

Dzień Misia „Czy to jutro, czy to dziś - każdemu potrzebny jest miś”.

misiowe kolorowanki i zagadki. A pan dyrektor pomyka jak zwykle w różowym szlafroczku, wprawiając wszystkich w osłupienie. Pluszowe maskotki towarzyszą dzieciom w czasie przerwy oraz na lekcjach. Nauczyciele również zamieniają swoje ubrania na piżamy i szlafroki. Dzień mija pod hasłem „misia”, zajęcia prowadzone są w tej tematyce. Uczniowie rozwiązują ciekawe zadania, a przerwy umilają  wraz z uczniami do szkoły. Aby dzień był jeszcze bardziej interesujący uczniowie zamieniają szkolne mundurki na wygodne piżamy oraz kapcie. Na korytarzach zrobiło się kolorowo, „piżamowo” i „misiowo”.  25 listopada w kalendarzu widnieje jako Dzień Pluszowego Misia. Uczniowie naszej szkoły z wielkim zapałem przystępują wtedy do obchodów tego dania, nie zawsze jest to dokładnie ten dzień, ale obchody muszą być. W tym dniu misie i inni pluszowi przyjaciele dzieci, opuszczają zacisze pokoi i przybywają

Andrzejki szkolne to już nasza tradycja

Impreza zazwyczaj rozpoczyna się od występu magika, który pokazem swoich umiejętności i sztuczek przenosi na chwilę widzów w inny, zaczarowany świat, w świat iluzji. Następnie dzieci uczestniczą w tradycyjnym zwyczaju wróżenia czyli przepowiadania przyszłości. Każdy mógł poznać swoją „przyszłość” dzięki andrzejkowym wróżbom...  serce imion, wróżenie z kubeczków, wróżba kim będę w przyszłości i wielu innych. Uczniowie bawią się również na szkolnej dyskotece. Rodzice w tym czasie mogą odwiedzić szkolną kawiarenkę, gdzie czekają na przychodzących, pyszne ciasta i kawa. Można również zrobić zakupy na kiermaszu świątecznym. Wszyscy uczestnicy „andrzejkowego wieczoru” spędzają czas w przyjemnej atmosferze i magicznym nastroju.

Pasowanie na ucznia.

Tradycyjnie już od wielu lat pasowanie na ucznia odbywa się w Dzień Komisji Edukacji Narodowej. Zawsze najmłodsi uczniowie prezentują swoje talenty: muzyczne, recytatorskie, a we wszystkim wspierają ich uczniowie najstarsi w szkole Dzieci na pamiątkę otrzymują dyplomy, pamiątkowe drobiazgi.