• Łapacze snów

• 27.04.2017 19:28
        • Tym razem na warsztat poszły wstążeczki, włóczki, tasiemki, koronki. Koraliki, piórka i muszelki.
            Gdy to wszystko połaczyłysmy ze sobą to powstały przepiękne łapacze snów.
          Teraz to tylko same miłe sny będą nam się snić.

• Nasze zajęcia

• 09.04.2017 19:20
        • "Guzik z pętelką" to zajęcia plastyczno-techniczne, zajęcia pełne wyobraźni i twórczej inicjatywy.

Podczas zajęć uwrażliwiamy dzieci na piękno otaczającego świata oraz pobudzamy do samodzielnej twórczej aktywności i rozwijania wyobraźni. Dzięki zastosowaniu różnych technik plastycznych uczniowie nie tylko rozwijają swoje zdolności motoryczne i koordynacyjne, ale także obcują ze sztuką i otwierają się na nią.

Na zajęciach dzieci rozwijają lub odkrywają swój talent.

Wystarczy mieć dobre chęci, by pokazać swą artystyczną duszę.

Zajęcia odbywają się w drugi czwartek każdego miesiąca od godz. 15.00 do 17.00 w sali 3.

Zapraszamy!