• Piknik na zielonej trawce

25.06.2016 18:31

Dzień Dziecka obchodziliśmy wspólnie z naszymi koleżankami i kolegami z klasy Ia.Razem bawiliśmy się, malowaliśmy mydłem na dużych płótnach oraz częstowaliśmy się smakołykami.
      Było fajnie.
    • Pierwszy dzień wiosny

25.06.2016 17:53

Pierwszy dzień wiosny w naszej klasie to sporo pracy. W kolorowym orszaku wyprowadziliśmy Marzannę ze szkoły i "odesłaliśmy " ją za morze. Potem były zabawy i śpiewy nad stawem oraz tropienie wiosny w przyrodzie. W tym dniu zostaliśmy również uroczyście pasowani na czytelników szkolnej biblioteki.

25.06.2016 17:15

Ten bal to niezapomniane przeżycie. Pojawiły się na nim królewny, wróżki, czarownice, smoki, krasnoludki, piraci, bajkowe zwierzęta i wiele innych. Przypomnieliśmy sobie w tym dniu popularne piosenki z bajek, braliśmy udział w grach, konkursach, zabawach i pląsach. Wszyscy miło wspominają ten wieczór.
    • Wycieczka do Rybnika

13.01.2016 21:17

8 grudnia razem z klasą Ia byliśmy na wycieczce w muzeum w Rybniku. Uczestniczyliśmy  w lekcji muzealnej, na której pani ciekawie opowiadała o  dawnych śląskich tradycjach związanych ze  Świętami Bożego Narodzenia. Zobaczyliśmy również piękną wystawę dziadków do orzechów oraz dowiedzieliśmy się jak wygląda wnętrze kopalni. W czasie spaceru po rynku w Rybniku spotkaliśmy „prawdziwego”  Mikołaja. Pamiątką tego spotkania jest wspólne zdjęcie.

• Witamy Mikołaja

09.01.2016 21:05

Z niecierpliwością i odrobiną strachu wyczekiwaliśmy jego wizyty w naszej klasie.Jednak gdy przyszedł i przyniósł nam słodki prezent strach gdzieś znikł i została tylko radość