• Osiemnastka !!!

• 13.10.2016 21:52
      • Nowy rok szkolny jakoś się rozpędził, nawet nie wiadomo kiedy, a tu już połowa października. Poprzedni rok zakończyliśmy razem z Adrianem, po wakacjach już go nie było, szkoda, bo był fajnym kumplem, no i „narzeczonym Pani”, teraz pani czasami wzdycha, że teraz już nie ma się kto do niej przytulić: ( No bo kto w trzeciej klasie będzie się do Pani tulił? No my na pewno nie, bo już jesteśmy dorośli:)

W tym roku pojawiła się za to nowa koleżanka, Natalia. Dziewczyny się cieszą, bo jest ich więcej, no i jak gramy w „Dwa ognie” to ich drużyna liczy więcej zawodników.

Pani oczywiście nic się nie zmieniła, znowu powtarza: „Cicho!”, „Cicho!”, ale kto by jej tam słuchał. My zasadniczo zawsze mamy o czym pogadać! A jakie wstrząsające są opowieści o „niczym”. Jak ta Pani nas nie rozumie:)