• 9 na liczniku...

• 09.02.2016 08:20
      • Ferie świąteczna szybko się skończyły, wróciliśmy tacy rozanieleni, każdy opowiadał co dostał na prezent, wspominaliśmy ciekawe historie, tak było fajnie, a pani jak zwykle: „No to otwieramy elementarz…”, itd. No ona chyba serca nie ma, żeby tak zaraz się uczyć?????

No trudno, nikt nie powiedział, że będzie lekko:( Na szczęście pojawiła się nadzieja na wypoczynek w postaci ferii zimowych, ale do tego czasu, „nie ma zmiłuj” – uczymy się.

W międzyczasie odbył się Wielki bal przebierańców, tym razem po południu, to dopiero była zabawa, nie tak jak zwykle, rano, jak słońce świeci! Zabawy, konkursy, korowody, dużo tego było, z krótką przerwą na zdjęcia (dzięki uprzejmości siostry Marty i pani Eli z II b), no i wspaniałe ciasta upieczone przez mamy.