• Wypływamy w sódmy rejs...

• 09.02.2016 08:55
      • Pewnego dnia przyszedł do nas niesamowity gość, ucieszyliśmy się z jego wizyty, ale do dzisiaj nie rozumiemy dlaczego zadawał nam takie dziwne pytania, „Czy jesteście grzeczni w szkole?”, no co to za pytanie?
      • Jak myślicie, jesteśmy? Nasza Pani odpowiedziała, że „zawsze”, a jak nie zawsze to przynajmniej się staramy:) On chyba nie wiedział, że w naszej klasie jest taka gazetka z czarnymi kreseczkami,  z zachowania i dobrze:) Niektórzy mają tam wprawdzie „żółte”, ale czarne też są… Niestety:( No zawsze też możemy jakby coś powiedzieć, że się postaramy, to słowo świetnie działa, zatem kochany Św. Mikołaju, jakbyś widziała tą gazetkę i przymknął na nią oko, to śmiało wpadaj do nas za rok, może być tylko raz, ale z takimi fajnymi prezentami jak teraz. Pozdrawiamy, starające się „gaduły z II A”.