• Jasełka i wigilia.

• 27.12.2016 18:38

Czwartek, 22 grudnia był kolejnym wyjątkowym dniem w naszej szkole i klasie.

Na początku wszyscy uczestniczyliśmy w premierze Jasełek. Przedstawienie

bardzo nam się podobało. Następnie były świąteczne życzenia p. dyrektora i wspólne kolędowanie.

W świątecznym nastroju rozeszliśmy się do klas. W przygotowanie klasowej „wigilijki” zaangażowali się nie tylko uczniowie z naszej klasy ale także rodzice. Były więc pięknie udekorowane stoły zastawione smakołykami, była choinka. Nie zabrakło również upominków, które dostarczyły wszystkim dużo radości. Dzieląc się opłatkiem, złożyliśmy sobie nawzajem życzenia, śpiewaliśmy kolędy i opowiadaliśmy o świątecznych zwyczajach w naszych domach.