• Dzień chłopca w naszej klasie

• 15.11.2018 20:56

• Z okazji święta Waszego, życzenia wszystkiego najlepszego:
        Niech każdy dzień dostarcza Wam radości
        i uśmiech zawsze Wam w sercach gości.
        Niechaj problemy Was omijają,
        A wszyscy bardzo Was kochają.
        Bo jak nikt inny na świecie,
        Wy na to zasługujecie!

30 września obchodzony jest Dzień Chłopca. W tym roku przypadł on w niedzielę. Jednakże nie zapomniałyśmy o nim. Już w poniedziałek urządziłyśmy naszym panom przyjęcie z okazj ich święta. Chłopcy musieli wykazać się wiedzą, mieli do wykonania wiele zadań, z którymi radzili sobie doskonale. Dziewczynki nad wyraz uważnie obserwowały zmagania chłopców. Po których jednogłośnie przyjęłyśmy ich do grona prawdziwych dżentelmenów. Jak na prawdziwym przyjęciu przystało nie obyło się również bez tańców. Na koniec złożyłyśmy naszym chłopcom życzenia i wręczyłyśmy prezenty. Zwięczeniem naszego przyjęcia był słodki poczęstunek przygotowany przez mamę naszego kolegi- Kuby. Dziękujemy za przepyszne babeczki :). Aby upamiętnić ten dzień zrobiliśmy sobie zdjęcia w klasowej fotobudce.