PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2021/ 2022 VER. 3 do 14.01.2022 r.
PLAN LEKCJI W ROKU SZKOLNYM 2021/2022 VER.3
Poniedziałek
L.P
1
2
3a
3b
4a
4b
5
6
7a
7b
8a
8b
0.
7:10-7:55
MP 19 gr.1 inf.
BB 2 muz.
JS sg w-f
MC 22 chem.
1.
8:00-8:45
MZ 21 j. ang.
BB 2 muz.
AB sg w-f
AD 19 inf.
JS sg w-f
MP M.S
MC 18 chem.
SY 22 fiz.
2.
8:50-9:35
MP 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczesn.
DM 10 mat.
AB sg w-f
AD M. Sz.
JS św. godz. wych.
MC 22 chem.
SY 18 fiz.
MB 2 j. pol.
3.
9:45-10:30
MP 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
EM św. plast.
DM 10 mat.
AB sg w-f
MC 18 chem.
SY 2 fiz.
MB 19 j. pol
JW 22 hist.
4.
10:40-11:25
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
SK 19 rel.
JM 10 j. ang.
MB św. j. pol.
SY 22 fiz.
BB 2 muz.
DM 18 mat.
AB sg w-f
5.
11:45-12:30
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
AŚ sg w-f
MB 10 j. pol.
BB 2 muz.
EK 19 geogr.
KH św. j. pol
JM 18 j. ang.
SK 22 rel.
6.
12:50-13:35
EM 19 inf.
AJ rewalid. K. B 13:00-14:00
AŚ 3 eduk. wczes.
KH 21 j. pol.
SK 10 rel.
MB św. j. pol
BB 2 muz.
JW 18 hist.
EK sg w-f
JM 22 j. ang.
7.
13:40-14:25
EM sg w-f
AŚ 3 eduk. wczes.
BB 2 muz.
EK M. Sz.
AD 19 inf.
IK św mat.
SK 10 rel.
JW 18 hist.
IM 22 wdż.
8.
14:30-15:15
BB 2 muz.
AŚ 19 eduk. wczes.
EM 21 plast.
ED 10 mat.
JW 22 hist.
IK św. mat.
IM 18 wdż
9.
15:20-16:05
JS sg w-f
IM 2 wdż
Wtorek
L.P
1
2
3a
3b
4a
4b
5
6
7a
7b
8a
8b
0.
7:10-7:55
EM 21 eduk. wczes.
DM 2 mat.
IM 10 wdż.
1.
8:00-8:45
EM 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
JM 2 j. ang.
IM św. wdż
MC 18 chem.
JW 19 gr.1 inf.
BB 22 kółko
2.
8:50-9:35
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 j. ang.
KH 2 j. pol.
EK 10 przyr.
JM św. j. ang.
JS sg w-f
AD 19 gr. 1 inf.
MC 18 chem.
BB 22 kółko
3.
9:45-10:30
MZ 3 j. ang
EM sg w-f
AŚ sg w-f
AD 19 inf.
ED 21 mat.
DM św. tech.
KH 10 j. pol.
EK 2 geogr.
MB 22 j.pol.
MC 18 chem.
4.
10:40-11:25
MP 21 eduk. wczes.
EM strefa ciszy kółko
AŚ sg w-f
SK 3 rel.
AD 19 inf.
MB św. j. pol.
KH 10 j. pol.
MC 2 chem.
EK 22 biol.
JM 18 j. ang.
5.
11:45-12:30
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
SK 2 rel.
MM 19 hist.
ED św. mat.
EM 10 plast.
KH 22 j. pol.
EK sg w-f
MB 18 j. pol.
6.
12:50-13:35
MP sg w-f
MZ sg w-f
SK 3 rel.
KH 21 j. pol.
DM 19 mat.
MM św. godz. wych.
IK 10 mat.
EM 2 plast.
MB 22 j. pol.
ED 18 mat.
7.
13:40-14:25
MP sg w-f
MZ 3 eduk. wczes.
ED 10 mat.
EM św. plast.
MM 19 hist.
SK 21 rel.
IK 2 mat.
DM 22 mat.
MB 18 j. pol.
8.
14:30-15:15
MP 21 kółko
MZ 3 eduk. wczes.
MB 19 j. pol
AJ rewalid. P.S 14:30-15:30
IK 2 mat.
MM 22 wos
ED 18 mat.
9.
15:20-16:05
MP 3 kółko
AD 19 gr. 2 inf.
MM 18 wos
Środa
L.P
1
2
3a
3b
4a
4b
5
6
7a
7b
8a
8b
0.
7:10-7:55
MP 19 gr.2 inf.
KH św. godz. wych.
BB 2 muz.
AH 18 j. niem.
1.
8:00-8:45
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
KH św. j. pol
EK 2 biol.
AD 19 gr. 1 inf.
JW 18 hist.
AH 22 j. niem.
AB SKS
2.
8:50-9:35
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
EK św. przyr.
DM 2 mat.
AB sg w-f
JW 19 hist.
KH 18 j. pol.
JM 22 j. ang.
AH 10 j. niem.
3.
9:45-10:30
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
MM św. hist.
AB sg w-f
EK 19 biol.
AH 2 j. niem.
JM 18 j. ang.
DM 22 mat.
MB 10 j. pol.
4.
10:40-11:25
MP 21 eduk. wczes.
MZ św. j. ang.
MM 2 hist.
JM 19 j. pol.
EK 10 biol.
AD 18 godz. wych.
SK 22 rel.
AB sg w-f
5.
11:45-12:30
SK 18 rel.
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
JM 2 j. ang.
MM 19 hist.
KH św. j. pol.
AB sg w-f
MB 22 j. pol.
EK 10 biol.
6.
12:50-13:35
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
KH św. j. pol.
MB 2 j. pol.
SK 19 rel.
JM 18 j. ang.
AB sg w-f
MM 22 hist.
JW 10 hist.
7.
13:40-14:25
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
AB sg w-f
EK 10 geogr.
SK 18 rel.
JW 19 gr. 2 inf.
MM 22 wos
8.
14:30-15:15
SK 21 rel.
MZ sg w-f
EK 22 przyr.
MM 2 kółko
AJ rewalid. P.S 14:30-15:30
JW 19 gr. 2 inf.
9.
15:20-16:05
SK 3 rel.
MM 22 hist.
Czwartek
1
2
3a
3b
4a
4b
5
6
7a
7b
8a
8b
0.
7:10-7:55
DM 2 tech.
ED 10 mat.
JS sg w-f
IK 22 mat.
SZ 18 doradz. zawod.
1.
8:00-8:45
EM 21 eduk. wczes.
MZ sg w-f
DM 2 mat.
JM 10 j. ang.
AD 19 kółko
SY św. fiz.
KH 22 j. pol.
SZ 3 doradz. zawod.
ED 18 mat.
2.
8:50-9:35
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
AB sg w-f
JS sg w-f
JM 2 j. ang.
EK 19 biol.
KH 22 j. pol.
MB 10 j. pol.
SY 18 fiz.
3.
9:45-10:30
EM 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
AB sg w-f
JS sg w-f
MB 2 godz. wych.
MP M. Sz.
JM 19 j. ang.
EK 22 biol.
SY 10 fiz.
SK 18 rel.
4.
10:40-11:25
MP czyt. kółko
MZ 21 j. ang.
SK 3 rel.
EK 2 przyr.
KH 19 j. pol.
AB sg w-f
EM św. plast.
SY 22 fiz.
DM 10 mat.
JM 18 j. ang.
5.
11:45-12:30
MP 21 kółko
MZ 3 j. ang.
KH 2 j. pol.
DM 18 tech.
MB św. j. pol.
SK 19 rel.
JM 22 j. ang.
EK 10 geogr.
AB sg w-f
6.
12:50-13:35
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
JM 2 j. ang.
KH 22 j. pol.
SK 19 rel.
MB św. j. pol.
AB sg w-f
DM 10 przyg. do egzam.
EK 18 geogr.
7.
13:40-14:25
MP 21 eduk. wczes.
AŚ 3 eduk. wczes.
KH 2 j. pol.
JM 22 j. ang.
DM 10 tech.
AB sg w-f
SZ 18 doradz. zawod.
MB 19 przyg. do egzam.
8.
14:30-15:15
SK 21 rel.
AŚ 3 eduk. wczes.
MP M. Sz.
AB SKS
9.
15:20-16:05
MP sg w-f
AŚ 3 kółko
Piątek
L.P
1
2
3a
3b
4a
4b
5
6
7a
7b
8a
8b
0.
7:10-7:55
JS sg w-f
EK 10 geogr.
MP B.J
AH 22 j. niem.
ED 2 mat.
1.
8:00-8:45
MP 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
JM św. j. ang.
AB sg w-f
ED 18 mat.
AD 19 gr. 2 inf.
AH 10 j. niem.
EK 22 godz. wych.
AK 2 edb.
2.
8:50-9:35
MP 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
ED św. mat.
MB 19 j. pol.
AB sg w-f
SK 18 rel.
JM 10 j. ang.
AK 22 edb
AH 2 j. niem.
3.
9:45-10:30
MP 21 eduk. wczes.
MZ 3 eduk. wczes.
SK św. rel.
DM 2 mat.
EK 19 geogr.
AH 18 j. niem.
AB sg w-f
JM 22 j. ang.
MB 10 j. pol.
4.
10:40-11:25
BB 21 muz.
EM 3 eduk. wczes.
MZ 19 eduk. wczes.
DM 2 mat.
MB św. j. pol
JM 18 j. ang.
EK 10 geogr.
SK 22 rel.
AB sg w-f
5.
11:45-12:30
EM sg w-f
MZ 3 j. ang.
BB 21 muz.
SK św. rel.
JM 19 j. ang.
KH 2 j. pol.
EK 10 biol.
JW 22 hist.
AB 18 godz. wych.
6.
12:50-13:35
EM 21 eduk. wczes.
SK 2 kółko
AŚ 3 eduk. wczes.
JM 22 j. ang.
ED 2 mat.
KH 18 j. pol.
EK sg w-f
JW 19 gr. 1 inf.
7.
13:40-14:25
SK 21 rel.
AŚ 3 eduk. wczes.
KH 22 j. pol.
IK 18 mat.
EK sg w-f
8.
14:30-15:15
AŚ 3 eduk. wczes.
JM 22 godz. wych.
IK 18 mat.
9.
15:20-16:05
SZ 18 doradz. zawod.
MP
Mirosława Podleśny
AB
Agata Burnagiel
MC
Mirela Czarnik
AH
Anna Honysz - Dobrowolska
IM
Izabela Marcol - Perlak
ED
Edyta Drejws - Kasza
SY
Małgorzata Szymura
JS
Justyna Szwan
MM
Małgorzata Mazur - Zając
AK
Agnieszka Krzyżowska
EM
Elżbieta Marszalik
MZ
Monika Zimnicka
AŚ
Anna Świder
IK
Iwona Krzyżowska
BB
Beata Babilas
JW
Jacek Wowra
MB
Monika Bury
AD
Agnieszka Derechowska
KH
Katarzyna Hajduk
EK
Ewa Kontny - Paszek
DM
Daria Morgała
JM
Joanna Milczarek
SK
Sabina Kaczmarczyk
SZ
Sylwia Zarzycka