• Pracowity wyjazd…

• 24.05.2017 19:53
      • Kiedy pani mam powiedziała, że pojedziemy nad morze, to nie przypuszczaliśmy, że tu jest tyle do roboty. Najpierw uczyliśmy się zbiórki, teraz już wiem, że kiedy pani zawoła „kabanos”, to hasło do startu, zbiórki i ogólnie początek wszystkiego, kiedy dzisiaj przyszła do nas na plażę pani, która zrobiła nam zawody sportowe, chciała powiedzieć „start”, a my jej nie pozwoliliśmy, bo przecież wiemy, że to „kabanos” jest naszym hasłem.

Kiedy mamy być grzeczni, pani mówi „rzodkiewka”, i wszyscy się uspokajamy😊, bo pani powiedziała, że to wstyd na plaży mówić „dzieci uspokójcie się”. Ale ogólnie pani nas tak kocha, że twierdzi, że jesteśmy bardzo grzeczni, no to chyba się zna😊

Na plaży, kiedy pani nam daje trochę wolnego to: budujemy wielkie budowle, opróżniamy morze, (pan Marek powiedział, że jak tak dalej pójdzie, to będziemy pierwszą grupą, która pozbawiła Polskę dostępu do morza), zużywamy też dużo „cementu” piaskowego i ogólnie pracujemy od rana. Nawet nie mamy czasu zatęsknić! Dzielnie zjadamy posiłki, szybko wydajemy kasę, przebieramy się dziesięć razy dziennie, albo wcale, i tak mija nam „pracowicie” dzień, a tu jeszcze telefon do domu, a potem dyskoteka, to naprawdę ogromny wysiłek😊 jak tak będzie cały czas, to po przyjeździe będziemy musieli wziąć urlop wypoczynkowy.

Pani mówi, że cieszy się, bo codziennie po pracy ma urlop, dlatego sprząta po nas, czesze dziewczyny, odpowiada na tysiące pytań, zawraca nas kilkanaście razy na dzień do pokoju, bo o czymś zapomnieliśmy, pilnuje, żebyśmy nie tęsknili, tuli, kiedy płaczemy, ogólnie odpoczywa na tym urlopie, kiedy jej na to pozwolimy😊