• Nareszcie nas morzem…

• 23.05.2017 18:24
      • Rano nie było na nic czasu, bo jak się przebudziliśmy to musieliśmy hałasować, potem ładnie się ubrać, żeby zaraz się przebrać, bo była gimnastyka poranna. Potem znowu trzeba było zrobić bałagan, bo trzeba było iść na śniadanie z płatkami i jajecznicą. Zaczęliśmy zwiedzania Krynicy Morskiej od wyjścia na pocztę, tam była krótka lekcja na ten temat, potem pani zaprosiła nas na lody, były pyszne, a każdy sam wybierał smak. Potem plażowanie, kopanie dołów, łowienie krewetek, jajek ryby, wiadrowanie, łopatkowanie, opalanie i smarowanie kremem do opalania, dla niektórych jedna butelka na jeden raz, i jak tu nie być szczęśliwym.

Pani często powtarza, że najważniejsze jest abyśmy się świetnie bawili, ale jak tu się bawić, kiedy dookoła tyle atrakcji, a na obiad frytki, kotlet i buraczki.

Kochani rodzice oczywiście, że tęsknimy, ale pani dba o to żebyśmy cały czas coś robili, nawet teraz, kiedy jest cisza po obiedzie kazała nam odpoczywać i świetnie się bawić, jak myślicie słuchamy jej czy nie? Pod spodem więcej zdjęć!!!